UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7651514
nr 765 1514
Väggur
Sent 1800-tal, Junghans
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:03:55
17/6 23:49:09
300 kr
18/6 16:55:19